Naujienos

Young couple having a rest at bonfire beside camp and blue tourist tent, drinking tea, enjoying night sky. The concept of active recreation and travel with a tent

Ką būtina turėti kiekvienam turistui?

Kiekvienam žmogui, kuris bent kartais laisvalaikį leidžia turistaudamas, būtina turėti bazinę įrangą, tokią kaip gertuvė, arbatinukas, kuprinė, peilis bei kiti valgymui skirti įrankiai, apsaugos nuo lietaus, kelioninė kosmetinė, palapinė ir t. t. Na, o tikriems profesionalams padėsime apsirūpinti ypač reikalinga įranga: šalmu, alpinistiniais atributais, akiniais, apraišais, žygių lazdomis, batų apkaustais, karabinais ir kt.

Žinoti ką pasiimti į gamtą turi kiekvienas, kuris bent kažkiek laiko praleidžia gamtoje. Sąrašą svarbu turėti dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, jis padeda nepamiršti daiktų, kurių gali prireikti, net jeigu daiktus kraunamės jau nebe pirmą kartą. Antra, tai – laiko taupymas, nes nereikia versti visų stalčių analizuojant, ką imti ir ko ne.

Vis dėlto, ko tikrai prireiks kiekvienam keliautojui, tai – kuprinė, palapinė, miegmaišis (pravers ir pripučiamas čiužinys arba jogos kilimėlis), negendantis maistas bei jo paruošimo ir valgymo įrankiai, žibintuvėlis, higienos priemonės, vaistinėlė bei ugniai užsikurti reikalingos priemonės.

Mūsų prekėms taikomi aukšti kokybės standartai, todėl čia rasite visko, ko gali prireikti: nuo kelionės po Lietuvą automobiliu iki žygio piligriminiu Santiago keliu ar kopimo į Everestą, įgyvendinant savo didžiausius tikslus. Visi mūsų parduotuvėje siūlomi reikmenys užtikrins, jog Jūsų turistiniai nuotykiai būtų sklandūs, komfortiški ir kupini tik pačių geriausių emocijų.

Senesnis

Kaip šildytis, kai pritrūksta šilumos? Namų ir lauko sprendimai

Naujesnis

Dviračių sezonas: kaip jam pasiruošti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Kurti paskyrą
Prekių kategorijos
Sekite mus:
Slapukai
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.
Sutinku Privatumo politika