Nemokamas

Pristatymas nuo 50 Eur

Pagalba

+370 (609) 65 857

Naujienos

lagaminas kelionei

Kaip išsirinkti tinkamą lagaminą kelionei?

Kelionėse norisi patirti kuo mažiau nepatogumų, todėl svarbu tinkamai joms pasiruošti. Būtent todėl, svarbu atkreipti itin didelį dėmesį į lagaminą ar kelioninę kuprinę, kurioje nuguls Jūsų kelionės daiktai. Tad kaip išsirinkti patikimą lagaminą?

Atpažinimas

Tradicinis juodas lagaminas atrodo elegantiškai ir mažiau tepasi, tačiau jį sunkiau atpažinti, todėl verta rinktis ryškesnių spalvų bei raštų lagaminus. Jei lagaminas medžiaginis, geriau nesirinkti šviesių atspalvių, nebent esate pasiryžę kaskart po kelionės jį valyti. Jei vis dėlto renkatės juodą lagaminą, turėkite omenyje, kad reikės prie jo prikabinti pakabuką ar prisiūti ženkliuką, kad sutaupytumėte laiko ir greičiau atpažintumėte savo lagaminą bagažo atsiėmimo skyriuje.

Apsauga

Kad ir kaip nesinori apie tai galvoti, lagaminas gali pasimesti. Todėl tikrai verta pasirūpinti tinkama jo apsauga: rinktis lagaminą su spynele arba, jei jos nėra prie lagamino, įsigyti ją atskirai.

Medžiaga

Nėra didelio skirtumo, rinksitės kietos ar minkštos medžiagos lagaminą. Pastarasis gali pasitarnauti savo „lankstumu“, turint omenyje, kad neprikrovus jo pilno, bus galima jį kiek suspausti – tuomet lengviau sutalpinsite jį į lagaminams skirtas vietas lėktuve. Jei turėsite daugiau daiktų, lagaminas galės kiek „išsiplėsti“. Tuo tarpu kieto paviršiaus lagaminas geriau apsaugos viduje esančius daiktus, tačiau jo negalėsite nei suspausti, nei padidinti.

Ratukai

Perkant lagaminą galima rinktis iš dviejų arba keturių ratukų. Lagaminai su dviem ratukais patogesni laviruojant tarp kitų keleivių oro uoste, ypač, kai tenka skubėti. Šie lagaminai patogūs manevruoti, tačiau lengviau apvirsta. Lagaminai su keturiais ratukais stabilesni.

Dydis

Dydžio pasirinkimas priklauso nuo to, kokį bagažą dažniausiai renkatės. Jei keliaujate su rankiniu bagažu, renkatės trumpesnes keliones ir neturite poreikio vežtis daugiau daiktų, investuokite į kokybišką nedidelį lagaminą. 

Jei savo kelionės daiktų niekaip nesutalpintumėt į rankinį bagažą ir dažniausiai keliaujate su registruotu, tuomet turite laisvę rinktis iš įvairiausių formų ir dydžių lagaminų. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį registruoto bagažo lagaminų išmatavimus, nes jie dažnai gaminami tam tikro standartinio dydžio.

Senesnis

Maisto produktų džiovyklė: kodėl verta įsigyti?

Naujesnis

Kada vaiką pradėti mokyti važiuoti riedučiais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Kurti paskyrą
Prekių kategorijos
Sekite mus:
Slapukai
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.
Sutinku Privatumo politika