Nemokamas

Pristatymas nuo 50 Eur

Pagalba

+370 (609) 65 857

Naujienos

akiniai nuo saulės

Ketinate pirkti akinius nuo saulės? Į ką būtina atkreipti dėmesį?

Šiandien, birželio 1-ąją, pasitinkame vasaros sezoną, kuris neatsiejamas nuo vasariškos kaitros, saulės spindulių ir… akinių nuo saulės! Daliai žmonių tai – paprastas apsipirkimas turguje už 5 eurus, kitai žmonių daliai – rimtas ir atsakingas procesas. Kaip išsirinkti akinius nuo saulės, kad jie išties apsaugotų akis ir būtų naudingi?

Tamsinimo lygis

Jeigu jums teko vairuoti automobilį saulėtą dieną, ar tiesiog vaikščioti parke, kuomet į akis plieskia intensyvūs UV saulės spinduliai, tikrai žinote, kaip tai erzina. Būtent tokią akimirką suprantame, kad akiniai nuo saulės – pirkinys, į kurį svarbu investuoti daugiau.

Kaip pasirinkti atitinkamą tamsinimo lygį? Lemiamą sprendimą reikėtų priimti nepriklausomai nuo fakto, kur akiniai bus naudojami — jeigu ieškote modelio, kurį dėvėsite tik lauke, drąsiai galite rinktis labiau patamsintą modelį. Tuo tarpu, jei planuojate naudoti juos tiek lauke, tiek viduje, tuomet rinkitės lęšius su mažesniu tamsinimo lygiu, kurie pernelyg nevaržys matomumo.

Poliarizacija

Poliarizuoti akiniai privalumas tiems, kurie turi ypač jautrias akis. Tačiau šio tipo akiniai būtinybė ir vairuotojams, kurie nenori „akis į akį“ susidurti su saulės šviesa, kuri atsispindės nuo pravažiuojančių automobilių kėbulų. Akių merkimo, problemų su koncentracija bei stabilų važiavimą savo juostoje įmanoma išlaikyti būtent naudojant akinius nuo saulės su poliarizuotais stiklais.

Kokybė

Jeigu modelis, kuris pritraukė jūsų dėmesį yra iš prastesnės kokybės medžiagų, tikėtina, kad greit vėl teks pirkti naujus. Todėl vietoje pigių variantų, geriau išsirinkite patikimą pardavėją, kuris pasiūlys kokybišką prekę, tarnaujančią ilgus metus ir ne vieną vasaros sezoną.

UV spindulių filtras

Tai – labai svarbus klausimas, kuris turi lemiamą reikšmę regėjimo saugumui bei komfortui. Žmogaus regėjimas dėl tiesioginio kontakto su UV spinduliuote turi susidurti su labai ryškia aplinka, kuri turi labai negatyvią įtaką akims. Dėl akinių su UV filtru, ši problema taps visiškai nebeaktuali.

Senesnis

Dviračių sezonas: kaip jam pasiruošti?

Naujesnis

Grožio dovanos sau – kaip pasilepinti namuose?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Kurti paskyrą
Prekių kategorijos
Sekite mus:
Slapukai
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.
Sutinku Privatumo politika