Nemokamas

Pristatymas nuo 50 Eur

Pagalba

+370 (609) 65 857

Naujienos

PepperdineNew

Spikeball – kas tai per žaidimas?

Spikeball, arba kitaip smūginis, Lietuvą pasiekė dar palygint visai neseniai. Tai – įdomus, komandinis žaidimas, kurį galima žaisti tiek lauke, tiek viduje. Žaidėjų skaičius: du arba keturi.

Kaip žaisti? 

Viena iš komandų paduoda kamuolį taip, kad jis pataikytų į tinklą. Tada kitai komandai leidžiama trimis prisilietimais pataikyti į tinklą kamuoliu. Žaidimo tikslas – pataikyti į kamuolį taip, kad jis, atsimušęs nuo tinklo, kristų taip, jog priešininkų komanda negalėtų jo sėkmingai atmušti.

Kur išbandyti?

Kol kas smūginio komandas turi Panevėžys ir Kaunas, tad norintys išbandyti šį žaidimą gali tą padaryti susisiekę per Spikeball Lietuva feisbuką. Taip pat su kiekvienu miestu susisiekti galite individualiai:

Panevėžys: https://www.facebook.com/roundnetpanevezys

Kaunas: https://www.facebook.com/roundnetkaunas

 

Transportavimas

Didelis šio žaidimo privalumas yra tas, kad jį galima lengvai transportuoti ir žaisti ten, kur tik jūs panorėsite: kieme, parke, paplūdimyje ir netgi kambaryje. Todėl tai puikus žaidimas žaisti su kolegomis, pertraukų metu, su draugais, vakarais ar savaitgaliais, kelionėse.

Senesnis

Kaip išsirinkti tinkamą kuprinę į mokyklą?

Naujesnis

Kaip šildytis, kai pritrūksta šilumos? Namų ir lauko sprendimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Krepšelis
Prisijungimas

Neturite paskyros?

Kurti paskyrą
Prekių kategorijos
Sekite mus:
Slapukai
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.
Sutinku Privatumo politika